İster İndirim İster Kiralamalarından Mil Kazan!

Booking not eligible

AdvancedSearch
Miles&Smiles Europcar İş birliği
Europcar Özel teklifi ile 3000 milin kilidini açın ve %30'a varan İndirim *
visual promo visual promo

Europcar Mobil Uygulaması

Ile kiralama işleminiz sadece birkaç dokunuş uzağınızda!

visual promo visual promo

İndirimler ve Avantajlar !

Privilege Üye olun, indirim ve avantajlardan yararlanın.

visual promo visual promo

Esneklikle Hareket Edin!

Değişiklik ve teslim alınmadan 48 saat öncesine kadar ücretsiz iptal.

Seyahatini Hazırla !
İstasyonda zamandan tasarruf edin: daha az kağıt ve aracınıza daha hızlı erişim!
 • Ehliyetinizi tarayarak hesabınızı oluşturun ve doğrulayın.
 • Ardından çevrimiçi check-in ve para yatırma işlemlerinizi yönetebileceksiniz.
 • Sözleşmeniz önceden hazırlanacaktır.
 • İstediğiniz zaman rezervasyonlarınızı alın ve yönetin .
 
Güvenle hareket edin!
 • “sıfır temas” politikası
 • istasyonların ve araçların sıkı temizlik ve dezenfeksiyonu
 • sosyal mesafe uygulamaları ve süreçleri

 • Güvenliğinizin yanı sıra çalışanlarımızın güvenliği en büyük önceliğimizdir. Güvenlik programımızın ayrıntılarını keşfedin.

Neden Europcar Seçmeliyim ?

Sürekli yenilenen filo

Sürekli yenilenen filo

Yeni modelleri test etme fırsatını yakalayın

Dünya Genelinde Hizmet

Dünya Genelinde Hizmet

Find us in over 140 countries

Güvenli

Güvenli

Güvenli rezervasyon sürecimizle özel bilgilerinizi güvende tutun

Daha İyi Service

Daha İyi Service

Güvenli rezervasyon sürecimizle özel bilgilerinizi güvende tutun

Kiralama Koşulları

 • 1. Teklif, 01/05/2023 ile 31/05/2023 arasındaki rezervasyonlar ve 01/05/2023 ile 18/06/2023 arasındaki kiralamalar için geçerlidir.
  2. *1-3 gün kiralayın 1000 Miles&Smiles kazanın
        4-6 gün kiralayın 2000 Miles&Smiles kazanın
        +7 gün kiralama 3000 Miles&Smiles kazanın
  3. Miles and Smiles üyeleri aşağıda belirtilen katılımcı ülkelere göre %30'a varan indirimlerden yararlanır:
  Fransa Elite ve Elite Plus üyeleri için %30 İndirim artı, Classic ve Classic Plus üyeleri için %25 İndirim. Çıkış dönemi 02/05/23 - 17/05/23 - 21/05/23 - 25/05/23 - 28/05/23 - 06/07/23 - 14/08/23 - 30/09/ 23. Teklif 3 ila 21 kiralama günü için geçerlidir. FR KURUMSAL İSTASYONLAR
  İtalya Elite ve Elite Plus üyeleri için %20 İndirim artı, Classic ve Classic Plus üyeleri için %15 İndirim.Teklif 3 ila 21 kiralama günü için geçerlidir. Sipp's CDMR - NBMH - EDMR - CDMX - EDMH - ECMR - MBMR - EMMR - ECMH - CDMH - MBMH - EDAR - CMMR - CDMM - EDAH - MCMR - ECMX. İstasyonlar :IT HARİÇ ANA BOŞ YER
  Almanya Elite ve Elite Plus üyelerine %25 indirim artı, Classic ve Classic Plus üyelerine %20 indirim. Teklif 1 ila 24 kiralama günü için geçerlidir. DE Tüm İstasyonlar.
  Belçika Elite ve Elite Plus üyeleri için %20 indirim artı, Classic ve Classic Plus üyeleri için %15 indirim. Teklif 1 ila 20 kiralama günü için geçerlidir. BE Tüm İstasyonlar.
  Lüksemburg Elite ve Elite Plus üyeleri için %20 İndirim artı, Classic ve Classic Plus üyeleri için %15 İndirim. Teklif 1 ila 20 kiralama günü için geçerlidir. LU Tüm İstasyonlar.
  Portekiz Elite ve Elite Plus üyeleri için %20 İndirim artı, Classic ve Classic Plus üyeleri için %15 İndirim. Teklif 3 ila 21 kiralama günü için geçerlidir. PT Mainland İstasyonları.
  Katar Elite ve Elite Plus üyelerine %25 indirim artı, Classic ve Classic Plus üyelerine %20 İndirim. Teklif 1 ila 30 kiralama günü için geçerlidir.
  Abu Dabi Elite ve Elite Plus üyeleri için %17 İndirim artı, Classic ve Classic Plus üyeleri için %12 İndirim. Teklif 3 ila 30 kiralama günü için geçerlidir.
  İsviçre Elite ve Elite Plus üyeleri için %20 İndirim artı, Classic ve Classic Plus üyeleri için %15 İndirim. Teklif 3 ila 21 kiralama günü için geçerlidir.
  Slovenya Elite ve Elite Plus üyeleri için %17 İndirim artı, Classic ve Classic Plus üyeleri için %12 İndirim. Teklif en az bir gün geçerlidir.
  Brezilya Elite ve Elite Plus üyeleri için %20 İndirim artı, Classic ve Classic Plus üyeleri için %15 İndirim. Teklif 3 ila 28 kiralama günü için geçerlidir.
  Yunanistan Elite ve Elite Plus üyeleri için %20 İndirim artı, Classic ve Classic Plus üyeleri için %15 İndirim. Teklif 3 ila 30 kiralama günü için geçerlidir.
  Avusturya Elite ve Elite Plus üyeleri için %20 İndirim artı, Classic ve Classic Plus üyeleri için %15 İndirim. Teklif 1 ila 30 kiralama günü için geçerlidir. Sipp's MCMR,EDMR,EXMR,CDMR,CLMR,CXMR,CWMR,CDAR,DDAE,DDMR,DDAR,IDMR,IXMR,IDAR,IWMR,IWAR,IWCR,SXMR,SDAR,SWAR,SFCR,SFAR,JGAE, WGBE
  Hırvatistan Elite ve Elite Plus üyelerine %20 indirim artı, Classic ve Classic Plus üyelerine %15 indirim. Teklif 3 ila 14 kiralama günü için geçerlidir.
  Türkiye Elite ve Elite Plus üyelerine %20 indirim, Classic ve Classic Plus üyelerine %15 indirim. Teklif en az bir gün geçerlidir.
  4.Teklif yalnızca partner.europcar.com/milesandsmiles üzerinden yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.
  5. Teklif, en az bir günlük tüm araç kiralamalarında geçerlidir. Araba kategorileri ödeme yapılan ülkeye göre değişiklik gösterebilir.
  6. Bu kampanyadan tüm Miles&Smiles üyeleri yararlanabilir: Bu kampanyadan yararlanmak için partner.europcar.com/milesandsmiles adresinden rezervasyon yaptırmanız ve Europcar istasyonunda aracı teslim alırken asıl sürücü adına geçerli bir Miles&Smiles üye kartı göstermeniz gerekir. aracınız.
  7. Aynı ana sürücü aynı anda birden fazla kiralamada mil kazanamaz, sadece bir kiralama kaydı yapılabilir.
  8. Hesabınıza mil yüklemek için 6-8 hafta gereklidir.
  Europcar'dan araç kiralayan Miles&Smiles üyeleri aşağıdaki avantajlardan yararlanır:
  Her kiralama dönemi için 500 Mil Classic ve Classic Plus kart sahiplerine %10 indirim Elite ve Elite Plus kart sahiplerine %15 indirim
  • İndirimli kiralamalarda Mil kazanılmaz.
  • Miles&Smiles üyelerinin araç kiralamadan Mil kazanabilmeleri için üyelik kartlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.
  • Aynı şubeden veya farklı şubelerden art arda aynı araç veya farklı bir araç kiralanırsa, bir kiralama süresi olarak sayılır.
  • Sadece aracı kiralayan Miles&Smiles üyesi Mil kazanabilir.
  • Herhangi bir sorunda üyeler, kiralama fişini aracın kiralandığı firmaya ibraz etmelidir.
  • Miles&Smiles üyelerinin indirimli fiyatlarla araç kiralayabilme leri için üyelik el kitapçığında ve web sitemizde yer alan indirim kodlarını kiralama işlemi sırasında belirtmeleri gerekmektedir.
  • Miles veya Kanada'da araç kiralama ile Mil kazanılmaz. Ancak, Miles ve Kanada'dan yapılan rezervasyonlar Europcar ağı dahilinde Mil kazanmaya uygundur.
  • Mil puanlarınızı şu bağlantıyı takip ederek talep edin Claim My Miles